Zawieszki

 • Basic collection

  Wyjątkowe, wesołe i proste zawieszki z kolekcji Basic My Family. Wykonane z anodowanego aluminium z materiału antyalergicznego, dostępne w różnych kolorach i wzorach.

 • Flags

  Zawieszki wykonane z drobiazgową precyzją z odpornych materiałów, produkt ten jest całkowicie ręcznie emaliowany. Zawieszki MyFamily ID są produkowane we Włoszech i są wyposażone w pierścień do zawieszenia do kołnierza.

 • Glam

  Brąz, ręcznie emaliowany i ozdobiony błyszczącym paskiem. Każda zawieszka to mały klejnot, wykonany z hipoalergicznych materiałów. Wyprodukowane we Włoszech

 • Hushtag

  Hushtag to nowa kolekcja „cichych” tagów. Niezwykła i innowacyjna cecha tej produkcji MyFamily polega właśnie na bardzo złożonym procesie obróbki, w którym łączą się dwa materiały, guma i metal, które razem tworzą nierozpuszczalny korpus. Wykonane z aluminium lub mosiądzu są dostępne w różnych kolorach!

 • Basic Handmade

  Ręcznie wykonane z antyalergicznego materiału i indywidualnie emaliowane. W całej gamie prostych kolorów są to nasze najbardziej eleganckie zawieszki.

 • Bronx

  Zawieszki dla psów z kolekcji Bronx Studs” jest wykonany z zamaku i postarzanego srebra z dbałością o rękodzieło.

  Produkt może wykazywać nieprawidłowości, które są dobrym wynikiem procesu rękodzielniczego. Zawieszki MyFamily ID są produkowane we Włoszech i są wyposażone w pierścień do zawieszenia do kołnierza.

 • Charms

  Zabawne, modne, dziwaczne, przyciągające wzrok. Dla szczęśliwych, żywych psów. Zawieszki wykonane są z ręcznie emaliowanego, precyzyjnie odlewanego metalu i materiału nie wywołującego alergii. Wyprodukowane we Włoszech

 • Friends

  Główne rasy kotów i psów, wykonane w jedynej w swoim rodzaju klasie na świecie. Każda zawieszka jest ręcznie emaliowana i wykonana z materiałów antyalergicznych. Wyprodukowane we Włoszech.

 • Shine

  Wykonane z precyzyjnie odlewanego metalu, ręcznie robione z błyszczącą emalią. Zawieszki z kolekcji Shine wykonane są z materiału nie wywołującego alergii. Wyprodukowane we Włoszech

 • Wild

  Kolekcja MyFamily Wild odtwarza najbardziej znane na świecie zwierzęta lądowe i morskie, w najdrobniejszych szczegółach. Oryginalny prezent dla naszych czworonożnych przyjaciół, ale także dla nas ludzi! Wszystkie tagi - konfigurowalne za pomocą wygrawerowanej frazy - mogą być używane jako piękne breloki, zawieszki na suwak, zawieszki do toreb lub plecaków i mogą być personalizowane ze specjalnym dedykacją dla tych, których kochamy.

Powered by Quick.CMS / Designed by TRC
Do góry