Natural Trail – Karmy suche i mokre dla psów, kotów.

Natural Trail - Karma dla psa i kota

Natural Trail – Linia produktów zdrowych smakowitych i zgodnych z naturalnym zapotrzebowaniem naszych ukochanych zwierzaków na pożywienie. Wszystkie produkty Natural Trail zostały wyprodukowane z wyselekcjonowanych składników najwyższej jakości, jak dla ludzi. Zadaliśmy sobie pytanie co jest najlepsze dla naszych psów i kotów? Doszliśmy do wniosku, że ktoś już to za nas zrobił, że ktoś już wymyślił co jest najlepsze dla zwierząt mięsożernych jakimi są psy i koty.

Natural Trail to suche i mokre karmy super premium dla psów.

W naszej ofercie karm dla psów znajdują się zarówno karmy mokre i suche. Wszystkie nasze produkty stanowią tzw dietę pełnoporcjową. Karmy Natural Trail są opracowane przez najwybitniejszych znawców i fachowców zajmujących się żywieniem zwierząt domowych. Każdy może dobrać dietę najlepsza dla swojego pupila, ponieważ w naszej ofercie są zarówno karmy typu All Life Stages (czyli dla każdego psa bez względu na wiek i tryb życia) oraz karmy z małą chrupką dla psów małych ras. Wiele wariantów smakowych oraz brak zbóż pomagają w opracowaniu diety dla najwybredniejszych psów, a nawet dla psów z alergiami pokarmowymi.

W ofercie karm mokrych znajdują się diety monobiałkowe i wielobiałkowe. 65% do 70% w karmach mokrych stanowi mięso (ok 50% mięso i 50% podroby), 26 % wywar i tylko ok 6% innych dodatków: minerały, witaminy, warzywa, owoce. Wszystkie nasze karmy mokre i suche wyprodukowane są ze składników spełniających jakość przeznaczoną dla ludzi.

Karma dla psa Natural Trail
Karma dla kota Natural Trail

Natural Trail – karmy suche i mokre dla kotów.

W naszej ofercie karm dla kotów znajdują się zarówno karmy mokre i suche. Wszystkie nasze produkty stanowią tzw dietę pełnoporcjową. Produkty Natural Trail są opracowane przez najwybitniejszych znawców i fachowców zajmujących się żywieniem zwierząt domowych. Każdy może dobrać dietę najlepsza dla swojego kota. Karmy suche to produkty All Life Stages (czyli dla każdego kota bez względu na wiek i tryb życia), z wysoką zawartością mięsa i białka zwierzęcego i z bardzo niską zawartością węglowodanów

W ofercie karm mokrych znajdują się diety monobiałkowe, wielobiałkowe. 70% w karmach mokrych stanowi mięso (ok 50% mięso i 50% podroby), 26 % wywar i tylko ok 4% innych dodatków: minerały, witaminy, warzywa, owoce. Wszystkie nasze karmy mokre i suche wyprodukowane są ze składników takich samych jak dla ludzi. Natural Trail dla kotów to karmy biologicznie, odpowiednia dieta przeznaczona dla zwierząt typowo mięsożernych. Natural Trail dla kotów to zdrowie i radość życia.