Smycze My Family

MyFamily
Ascot
Bilbao
El Paso
Firenze
Hermitage
London
Memopet
Milano
Monza
Royal
Saint Tropez
Tucson
West Point
Najlepsza włoska jakość wykonania w kolekcji obroży i smyczy skoncentrowanych na doskonałości. Każdy kto wybierze kolekcję Bilbao, znajdzie ekoskórę - w kolorze brązowym, niebieskim i czerwonym - doskonałej jakości: niezwykły materiał o zmniejszonym wpływie na środowisko. Wykończenia są w kolorze antycznego mosiądzu, antycznego srebra i białego brązu. Ta kolekcja (100% Made in Italy) jest również ozdobiona dwoma unikalnymi detalami: D-Ring, który powraca do swojej pozycji, aby ułatwić przymocowanie smyczy i poręczny pierścień do zawieszania zawieszki.
Włoski design zapewnia precyzję i absolutną jakość materiałów! MyFamily wykorzystuje swoje bogate doświadczenie w obróbce metali do produkcji wyjątkowych na świecie obroży Kolekcja El Paso łączy piękno prawdziwej włoskiej skóry z eleganckim antycznym mosiądzem angielskim. Funkcjalność zapewnia poręczny pierścień z zawieszką umożliwia przymocowanie zawieszki bezpośrednio do obroży, a pół-pierścień D-Ring automatycznie wraca do swojej pozycji, ułatwiając zaczepienie smyczy. Tylko MyFamily może to wszystko zaoferować!
Obroże i smycze z kolekcji Firenze to precyzyjne wykończenie wyoko jakościowego materiału z połączeniem eksluzywnego desginu. Kolekcja Firenze koncentruje się na jakości autentycznej włoskiej skóry i jest dostępna w 5 innowacyjnych kolorach: limonkowym, fuksjowym, różowym, jasnoniebieskim i jasnozielonym. Metaliczne wykończenia są w białym brązie. Funkcjonalnośc zapewnia poręczny pierścień z zawieszką który umożliwia przymocowanie zawieszki bezpośrednio do obroży, a pół-pierścień D-Ring, powracając automatycznie do swojej pozycji, ułatwia zaczepienie na smyczy i zapewnia zwierzęciu maksymalny komfort.
Ekskluzywny design z najwyższej jakości materiałów i precyzja wykończeń to kwintesencja kolekcji Hermitage. Obroże i smycze MyFamily są w 100% wyprodukowane we Włoszech! Kolekcja Hermitage koncentruje się na jakości prawdziwej włoskiej skóry oraz na dwóch eleganckich kolorach: czarnym z pozłacanymi metalowymi wykończeniami i brązowym z białymi brązowymi wykończeniami. Nie brakuje unikalnych detali, takich jak poręczny pierścień do zawieszania zawieszki i pół-pierścienia D-Ring, który wraca do swojej pozycji, aby ułatwić zaczepienie smyczy. Szczegóły, które stanowią różnicę i zapewniają niezrównany komfort naszym czworonożnym przyjaciołom.
Obroże MyFamily są wyjątkowe na świecie i gwarantują zgodność z międzynarodowymi standardami odpowiedzialności społecznej i środowiskowej. Jakość materiałów, precyzja wykończenia i kunszt Made in Italy są namacalnymi znakami. Londyńska kolekcja łączy w sobie urok i trwałość eko-skóry z elegancją wykończeń Antique Silver. Dostępne kolory to fioletowy i zielony. Nie brakuje unikalnych detali, takich jak poręczny pierścień do zawieszania zawieszki i pół-pierścień D-Ring, który wraca do swojej pozycji, aby ułatwić zamocowanie smyczy.
W każdej smyczy ukryliśmy mikroczip NFC, dzięki czemu można je połączyć ze smartfonem, po prostu się do nich zbliżając.
Innowacja, styl, miłość: obroże i smycze MyFamily - wykonane w naszej fabryce z kunsztem Made in Italy - to połączenie tradycji, innowacyjnego wzornictwa i funkcjonalności. Kolekcja Milano charakteryzuje się zastosowaniem wysokiej jakości włoskiego nylonu w 6 różnych kolorach: brązowym, czarnym, zielonym, czerwonym, fioletowym i niebieskim. Metaliczne wykończenia są w białym brązie. Ta kolekcja jest również ozdobiona dwoma wyjątkowymi szczegółami: półpierścieniem D-Ring, który automatycznie powraca do swojej pozycji, aby ułatwić mocowanie smyczy i poręczny pierścień do zawieszania zawieszki.
Wysokiej jakości materiały, dokładne wykończenie i dbałość o kunszt produkcji Made in Italy: obroże MyFamily są wyjątkowe na całym świecie i gwarantują zgodność z międzynarodowymi standardami odpowiedzialności społecznej i środowiskowej. Kolekcja Saint Tropez łączy w sobie wdzięk i trwałość ekoskóry z nutką uroku nadaną przez zastosowanie emaliowanego brokatu na wykończeniach z białego brązu. Czarny, fioletowy i turkusowy oraz biały to dostępne kolory skór. Nie brakuje unikalnych detali, takich jak poręczny pierścień do zawieszania zawieszki i pół-pierścień D-Ring, który wraca do swojej pozycji, aby ułatwić przymocowanie smyczy.
Doświadczenie MyFamily w obróbce metali pozwala produkować unikalne na świecie obroże i smycze unikalne, z dużą różnorodnością detali. Prawdziwa doskonałość Made in Italy, której celem jest absolutna jakość skór. Na przykład kolekcja Tucson oferuje oryginalne włoskie wyroby skórzane z pięknymi wykończeniami w kolorze antycznego srebra. Dostępne są cztery kolory: szary, brązowy, niebieski i czerwony. Nie brakuje unikalnych detali, takich jak poręczny pierścień do zawieszania tagu i pół-pierścień D-Ring, który wraca do swojej pozycji, aby ułatwić umocowanie smyczy.
Wykonane w naszej fabryce w Valenza z najwyższym kunsztem, kołnierze i smycze MyFamily zostały zaprojektowane tak, aby spełnić potrzeby każdego klienta i zapewnić większy komfort naszym czworonożnym przyjaciołom. Kolekcja West Point charakteryzuje się wysokiej jakości włoskim nylonem w kamuflażu z wykończeniami Antique English Brass. Kolekcja jest również ozdobiona dwoma wyjątkowymi szczegółami: półpierścieniem D-Ring, który wraca do swojej pozycji, aby ułatwić mocowanie smyczy i poręczny pierścień do zawieszania zawieszki.