Sucha karma dla kota

CO WYRÓŻNIA SUCHĄ KARMĘ NATURAL TRAIL?

 

NO GRAIN i  LOW CARB  – brak  zbóż i innych tanich i szkodliwych wypełniaczy, oraz niski poziom węglowodanów zapobiegają otyłości i cukrzycy.

WYSOKA ZAWARTOŚĆ BIAŁKA POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO – koty i psy to mięsożercy. Im więcej białka pochodzenia zwierzęcego tym karma jest bardziej wartościowa. To one zawierają wszystkie niezbędne aminokwasy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju. Pamiętajmy nie ilość białka, ale jego pochodzenie ma kluczowy wpływ na jakość karmy.

FOS – włókna ulegające fermentacji,  wpływają pozytywnie na przewód pokarmowy, sprzyjają rozwojowi korzystnej flory bakteryjnej jelit oraz odżywia ją.

MOS - włókna nieulegające fermentacji zapobiegają biegunce, a także dają poczucie sytości,  wspierają układ odpornościowy u kociąt i szczeniąt oraz u suk w ciąży.

BOGATE w MIĘSO – karmy zawierają świeże i suszone mięso, które dostarczają najwyższej jakości białka, zapewniają smakowitość (mięso świeże) oraz są gwarancją wysokiej zawartości białka zwierzęcego po procesie produkcyjnym (mięso suszone).

Powered by Quick.CMS / Designed by TRC
Do góry