Natural Trail

 • Karmy mokre dla psa

  Natural Trail Dog to mokra, doskonale zbilansowana, kompletna i pełnowartościowa karma dla psów. Wyprodukowana jest ze starannie wyselekcjonowanego świeżego mięsa, którego naturalna  struktura jest widoczna w łatwych do pogryzienia kawałeczkach. Odpowiedni proces produkcji zapewnia wysoką jakość produktu i zachowanie wszystkich wartości odżywczych. Natural Trail to gwarancja diety zgodnej z naturalnym zapotrzebowaniem psów na pożywienie. W naszej ofercie można znaleźć diety monobiałkowe doskonałe dla alergików, wielobiałkowe idealne dla każdego psa oraz karmę Light doskonałą dla psów z nadwagą, starszych, kastrowanych i sterylizowanych.

 • Karmy mokre dla kota

  Karmy mokre Natural Trail Cat charakteryzują się niską zawartością węglowodanów jak i bardzo wysoką zawartością mięsa. Odpowiedni dobór składników oraz proces produkcji oparty na najwyższych standardach, sprawiają że nasze karmy są pełnowartościowe, w pełni zbilansowane  i bardzo smakowite. W przypadku karm dla kotów, bardzo ważne jest aby białko w karmie było białkiem pochodzenia zwierzęcego, które jest zgodne z naturalnym zapotrzebowaniem. Wszystkie nasze karmy ten wymóg spełniają. Nasze propozycje karm dla kotów to wynik wieloletnich doświadczeń, znajomości problematyki związanej z żywieniem kotów i wiedzy na temat kocich potrzeb i wymagań dietetycznych.

 • Sucha karma dla psa

  Wszystkie karmy są doskonale zbilansowane, kompletne  i pełnowartościowe. Wyprodukowana są ze starannie wyselekcjonowanych składników, w jakości takiej samej jak dla ludzi. W karmach mokrych, świeże mięso stanowi podstawowy składnik, który jest uzupełniony dodatkami w ilości ok 6%. Dodatki te to warzywa, owoce, minerały i witaminy, które stanowią o pełnoporcjowości tych produktów. Karmy suche wyprodukowane są z użyciem wysokiej zawartości mięsa świeżego i suszonego. Większość karm suchych w składzie oprócz podstawowych składników, zawiera również specjalny system wzmacniający stawy(with added joint pack). Wszystkie nasze produkty zostały wyprodukowane w najnowocześniejszych fabrykach, gdzie jakość produktów jest kontrolowana na najwyższym z możliwych poziomie. Odpowiedni proces produkcji zapewnia wysoką jakość produktów umożliwiając zachowanie wszystkich wartości odżywczych.

  Natural Trail to gwarancja diety zgodnej z naturalnym zapotrzebowaniem psów na pożywienie.

 • Sucha karma dla kota

  CO WYRÓŻNIA SUCHĄ KARMĘ NATURAL TRAIL?

   

  NO GRAIN i  LOW CARB  – brak  zbóż i innych tanich i szkodliwych wypełniaczy, oraz niski poziom węglowodanów zapobiegają otyłości i cukrzycy.

  WYSOKA ZAWARTOŚĆ BIAŁKA POCHODZENIA ZWIERZĘCEGO – koty i psy to mięsożercy. Im więcej białka pochodzenia zwierzęcego tym karma jest bardziej wartościowa. To one zawierają wszystkie niezbędne aminokwasy niezbędne do prawidłowego funkcjonowania i rozwoju. Pamiętajmy nie ilość białka, ale jego pochodzenie ma kluczowy wpływ na jakość karmy.

  FOS – włókna ulegające fermentacji,  wpływają pozytywnie na przewód pokarmowy, sprzyjają rozwojowi korzystnej flory bakteryjnej jelit oraz odżywia ją.

  MOS - włókna nieulegające fermentacji zapobiegają biegunce, a także dają poczucie sytości,  wspierają układ odpornościowy u kociąt i szczeniąt oraz u suk w ciąży.

  BOGATE w MIĘSO – karmy zawierają świeże i suszone mięso, które dostarczają najwyższej jakości białka, zapewniają smakowitość (mięso świeże) oraz są gwarancją wysokiej zawartości białka zwierzęcego po procesie produkcyjnym (mięso suszone).

Powered by Quick.CMS / Designed by TRC
Do góry